Results

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

TrustPay announces new partnership with MuchBetter

Computer users and programmers have become so accustomed to using Windows…

VNET získává od TrustPay efektivní platební mix

author: TrustPay
Follow us:

VNET je společnost, která již více než 20 let poskytuje komplexní telekomunikační řešení od přístupu do internetu, přes cloudové služby, služby datových center, hlasová řešení VoIP až po produkty pro domácí zákazníky. Firma disponuje vlastní optickou sítí a poskytuje špičkový technologický prostor pro klientská zařízení ve 4 datových centrech. VNET má v současnosti již více než 25 000 fakturovaných služeb v rámci smluv rozdělených mezi slovenské ale i zahraniční zákazníky.

Výzva

VNET tvoří silný tým lidí nadšených pro telekomunikační služby a technologie, kteří sledují trendy, a proto pravidelně inovují a tím zlepšují portfolio nabízených služeb. Právě proto potřebovali silného partnera, který by dokázal stejně rychle reagovat na výzvy a trendy v platbách a uměl by poskytnout bezpečné a hladké řešení pro své klienty. Dalším z cílů bylo zbavit se zastaralých způsobů sbírání opakovaných plateb.

„Nabízíme širokou škálu balíků služeb pro firmy a domácnosti, které jsou vytvořeny podle jejich potřeb. Proto jsme se chtěli ujistit, že zákazníkům nabídneme stejný výběr, rychlost a flexibilitu i pokud jde o platby. Proto jsme si zvolili za partnera právě TrustPay.“ (Juraj Lustoň, Senior Sales & Project Manager, člen představenstva)

Řešení

S TrustPay může VNET přijímat opakované platby (tzv. reccuring) pomocí SEPA inkasa, což znamená bezhotovostní způsob úhrady plateb za služby přímo z bankovního účtu jejich klientů bez rizika zpoždění plateb.

Platby tak probíhají z účtu zákazníka automaticky na základě vyplněného a podepsaného mandátu, který lze vytvořit online. SEPA inkaso tak mohou využívat ke zrealizování jakýchkoliv pravidelných či jednorázových plateb. VNET takto přispěl ke zmodernizování svých postupů.

TrustPay podporuje všechny způsoby, jakými chtějí jejich zákazníci platit, včetně online bankovních převodů pokrývajících široké spektrum českých bank a klasickou platbu kartou. Všechny karetní transakce jsou zabezpečeny technologií 3D Secure, což snižuje riziko reklamace platby (chargeback) a podvodu.

Správný a efektivní platební mix pomáhá společnosti prosperovat na českém trhu tím, že dokáže uspokojit preference zákazníků v této oblasti. S TrustPay není VNET vázán na konkrétní typ platby, ale může přidávat nové možnosti, dle potřeb trhu.

TrustPay kromě spolehlivého zpracování plateb poskytuje i inovativní uživatelské rozhraní (Obchodní portál), ve kterém lze přehledně spravovat své finance. VNET také oceňuje přínos přiděleného account manažera, který zajišťuje veškerou komunikaci tzv. „vše pod jednou střechou“.

Výsledky

S využíváním SEPA inkas a online bankovních převodů může VNET poskytnout svým lokálním zákazníkům silnější pocit bezpečí a umožnit jim platit za služby v přirozeném prostředí vlastního internetového bankovnictví.

Po osmi letech spolupráce tento vztah pomáhá k úspěšnému růstu firmy. Podle (jméno, příjmení): „Vyplatí se mít zkušeného partnera, jakým je TrustPay, který nám pomůže udržet se na špičce v poskytování služeb.“ (Juraj Lustoň, Senior Sales & Project Manager, člen představenstva)

„Lidská společnost je dnes testována jako nikdy v dějinách a v oblasti technologií čelíme bezprecedentní změně paradigmatu. Ochrana soukromí, bezpečnost dat, komunikace, nutnost neustálé dostupnosti a reaktivity šlape na paty všem. Tyto výzvy je třeba do hloubky pochopit a zároveň se jim postavit špičkovými technologiemi a expertizou, což jsou oblasti, kde je VNET opravdu doma.“
(Vojtěch Németh, CTO VNET)

TrustPay pokrývá všechny žádané platební způsoby, které zákazníci vyžadují a zajišťuje bezproblémový průběh platby. To v konečném důsledku usnadňuje fungování celé společnosti, která se může soustředit na to, aby stále inovovala a přinášela svým klientům špičkové služby.